rehabilitace

Závěsné systémy ToolFLEX usnadňují bydlení osobám s omezenou schopností pohybu a orientace - doma, v nemocnicích nebo ve zdravotnických centrech a to každý den - celý den. Jejich jednoduchost a ergonomie jsou dva důležité faktory.

Systém ToolFLEX se skládá z řady jednoduchých a flexibilních držáků, které denně usnadňují život osobám s omezenou schopností pohybu a orientace. ToolFLEX je přírozený doplněk pro chodítka nebo invalidní vozíky, u kterých hole nebo berle musí být vždy po ruce.

Držáky jsou vyrobeny z odolného plastu s úchytky vyrobenými z flexibilní EPDM pryže, které Vaše nářadí bezpečně zajistí a to velice lehounkým tlakem jedné ruky. System ToolFLEX produkty jsou k dispozici v několika variantách - pro instalaci na trubky nebo stěny a na hliníkové kolejnice či samostatně. Závěsné systémy jsou svými vlastnostmi skvěle využitelné jak v interiérech, tak v externích podmínkách.

Pomocí držáků ToolFLEX může být vybavení zajištěné nebo vyjmuté pomocí jediné ruky a díky své důmyslné konstrukci udrží i těžší věci. Hole nebo berle jsou tímto způsobem vždy po ruce a snadno přístupné. Produkty řady systému Toolflex jsou charakteristické svou jednoduchostí a jsou uživatelsky přívětivé.

Namontované držáky ToolFLEX zaberou jen minimum místa a mají různé chytré doplňky, jako jsou háčky a klipsy.

rehab